
RC7-1605
| Composition: | 100% Polyester |
| Width: | 140 cm |
| Weight: | 483 g |
| Abrasion cycles: | 50000 |
| Pilling | 5 |
| Lightfastness: | 5 |
| Rub fastness: | wet 5, dry 5 |
| Care instructions: | ![]() |
| Features: | ![]() |

| Composition: | 100% Polyester |
| Width: | 140 cm |
| Weight: | 483 g |
| Abrasion cycles: | 50000 |
| Pilling | 5 |
| Lightfastness: | 5 |
| Rub fastness: | wet 5, dry 5 |
| Care instructions: | ![]() |
| Features: | ![]() |