
RC5-1004
| Composition | 100% Polyester |
| Width: | 140 cm |
| Weight: | 560 g |
| Abrasion cycles: | 60000 |
| Pilling | 4 |
| Lightfastness: | 4 |
| Rub fastness: | wet 5, dry 5 |
| Care instructions: | ![]() |
| Features: | ![]() |

| Composition | 100% Polyester |
| Width: | 140 cm |
| Weight: | 560 g |
| Abrasion cycles: | 60000 |
| Pilling | 4 |
| Lightfastness: | 4 |
| Rub fastness: | wet 5, dry 5 |
| Care instructions: | ![]() |
| Features: | ![]() |