ALETSCH-77
| Grammage m² | 430 g/m² +/-5% |
| Composition | 100% Polyester |
| Usable width | min. 140cm |
| Martindale Test | >100000 |
| Thread displacement | 1,0-1,2 mm WARP / 1,0-1,2 mm WEFT |
| Skłonność do mechacenia i pillingu | 4-5 |
| Fastness to rubbing dry | 4-5 |
| Fastness to rubbing wet | 4-5 |





